Tiskové zprávy Home Exchange Czech

Tisková zpráva č.1/2011         
Home Exchange Czech je první českou certifikovanou agenturou na výměnné dovolené.

Plzeň 9.3.2011 –  Portál www.HomeExchangeCzech.cz získal jako první česká agentura specializující se na výměnné dovolené mezinárodní oborový certifikát CHECtravel.


Tisková zpráva č.2/2010
Víte, na kolik OPRAVDU přijde vaše dovolená? Spočítejte si to!

Plzeň 6.5.2010 –  Sdružení home43, provozovatel portálu www.HomeExchangeczech.cz nabízejícího výměnné dovolené v ČR i v zahraničí, uvádí do provozu kalkulačku cestovních nákladů (www.HomeExchangeCzech.cz/kalkulacka), která je v rámci českých cestovních portálů unikátní.


Tisková zpráva č.1/2010
Výměnná dovolená: V Česku se objevila možnost nového, ekonomického způsobu cestování.

Plzeň 16.3.2010 – Necelý rok provozu projektu Home Exchange Czech ukázal, že i pro Čechy má systém výměnných dovolených neopakovatelné kouzlo a že i v České republice tento alternativní způsob cestování získává početnou skupinu sympatizantů. Během tohoto zkušebního provozu pojala databáze www.vymennadovolena.cz přes stovku registrovaných zájemců o výměnné dovolené.


Tisková zpráva č.2/2009
Projekt výměnných dovolených obhájil i v Česku smysl své existence

Plzeň 2.12.2009 – Prvních několik měsíců provozu projektu Home Exchange Czech ukázal, že i pro Čechy má systém výměnných dovolených neopakovatelné kouzlo a že by i ve střední Evropě mohl tento alternativní způsob cestování získat početnou skupinu sympatizantů. Během tohoto zkušebního provozu pojala databáze Home Exchange Czech přes stovku registrovaných zájemců o výměnné dovolené ze sedmnácti zemí světa.


Tisková zpráva č.1/2009  
My k vám, Vy k nám – chytrá dovolená s nízkými náklady 
 
Plzeň 27.4.2009 - Společnost home43 spustila nové webové stránky www.HomeExchangeCzech.cz sloužící jako platforma pro bezplatnou výměnu nemovitostí za účelem trávení dovolené. Home exchange (neboli výměna domovů) je unikátní způsob cestování založený na principu reciprocity: dva jednotlivci či rodiny si vymění po dobu dovolené své nemovitosti.

Menu

Databáze výměn

Napsali o nás

NovinkyPřihlášení

|
Přihlašovací jméno Heslo
| Zapomněli jste heslo? |