3 kroky k registraci

1. Přihlášení uživatele

Zde se přihlásíte do systému a založíte si svůj „účet“. Pro přihlášení je třeba pouze několik údajů o vás. Jsou to především jméno a příjmení, adresa bydliště, telefon a adresa elektronické pošty. Tyto informace jsou nezbytné k identifikaci a autorizaci člena klubu a používáme je ke komunikaci s vámi a k autorizaci při odpovědích na inzeráty. Provozovatel serveru si váží vaší důvěry a chrání vaše osobní data před zneužitím. Informace o vás shromažďujeme proto, abychom zkvalitnili naše služby pro vás. Vaše osobní data považujeme za naprosto důvěrná a neposkytujeme je žádné třetí osobě. Více informací - Ochrana osobních údajů.  Jakmile vyplněný formulář odešlete, obdržíte od nás e-mail s potvrzením registrace a dodatečnými informacemi a poté bude provedeno ověření vaší e-mailové adresy. Bez tohoto kroku nelze váš účet aktivovat.      
Pokud od nás po zaregistrování nedostanete do 2 hodin e-mail s ověřovacím odkazem, zkontrolujte svoji spamovou schranku! Důvodem k neobdržení ověřovacího mailu může být rovněž vaše plná mailová schránka!


2. Vytvoření osobho profilu uživatele
Po založení účtu si vytvoříte svůj osobní profil, pod kterým budete také vystupovat na našem serveru. Profil tvoří osobní údaje, které se nezveřejňují ani mezi členy Home Exchange Czech, a veřejné údaje, které představí vás a vaši rodinu vašim potenciálním výměnným partnerům. Tyto údaje jsou dobrovolné a často slouží jako vodítko při výběru nemovitosti. 
Vzhledem k tomu, že do databáze můžete vkládat libovolný počet nemovitostí, nemusíte pokaždé znovu zadávat svůj osobní profil. Profil stačí vložit jednou (poprvé) a potom již vkládat pouze informace o nemovitostech.

3. Vložení nemovitosti do databáze
Vložení nemovitosti je velmi jednoduché - vyplňte níže uvedený formulář. Popište nemovitost, kterou nabízíte k výměně, její vybavení a okolí. Prezentujte se dostatečně reprezentativně a přiložte kvalitní fotografie – viz Rady a tipy.  Pak již stačí dodat termín vhodný k výměně a registrace je dokončena. Během následujících 48 hodin naši administrátoři aktivují vaši nabídku.

 

K jednomu profilu můžete vložit jakékoli množství nabídek, pokud máte Prémiové členství (další informace viz Poplatky). Máte byt ve městě a chalupu na horách? Můžete nabídnout obojí.


Registrovat

Menu

Databáze výměn

Napsali o nás

NovinkyPřihlášení

|
Přihlašovací jméno Heslo
| Zapomněli jste heslo? |