Reference

"...jsem z Moravy, ale většinu roku žiji s rodinou v Lucembursku, kde pracuji, a tak jsme si zkusili na týden v létě vyměnit náš lucemburský byt za chalupu v horách. Bylo to perfektní, s druhou rodinou jsme si padli do oka a všechno bezvadě klaplo. Rozhodně náš byt využijeme znovu :-)..."                        
Bohuslava P.,soudní úřednice, Lucemburk

"...
Pocházím sice z USA, ale s manželem jsme žili několik let v Praze -  z pracovních důvodů jsme se však museli poté přestěhovat do Dublinu. Protože se nám po Praze stýskalo, našli jsme si tam byt  k výměně a strávili tam část dovolené. Naši výměnní partneři byli  starší lidé, kteří rádi jeli do Irska, kde prý ještě nebyli. Takže kdyby někdo z Prahy chtěl do Irska, hlásíme se!..."
Alice V., personalistka, Dublin

"...
Náhodou jsme našli inzerát na Home Exchange Czech v Chataři a chalupáři, tak jsme se ze zvědavosti zaregistrovali. Je fakt, že rádi cestujeme po Česku, ale důchody jsou takové, jaké jsou, takže nás nadchla myšlenka výměny naší chalupy za jinou. Vybrali jsme si z databáze 2 chalupy, s jedněmi majiteli jsme se dohodli. Byli to stejní chalupáři-nadšenci jako my, tak jsme všechno zorganizovali poměrně rychle... Určitě u jedné výměny nezůstaneme..."                          
Manželé Wágnerovi, Praha 10

Menu

Databáze výměn

Napsali o nás

NovinkyPřihlášení

|
Přihlašovací jméno Heslo
| Zapomněli jste heslo? |