Nesedej, panenko, v koutě...

Je mylné si myslet, že vystavením své nemovitosti v databázi se nabídky na výměnu pohrnou. Lidé jsou nesmělí nebo nemají čas, ti, co výměnnou dovolenou nikdy neabsolvovali, vyčkávají, co se po vložení jejich nemovitosti do databáze bude dít – a tak se může zdát, že se toho skutečně příliš neděje.

Profesionálové ve výměnných dovolených (jak snadná je angličtina: home exchangers!)
potvrdí, že běžnou praxí je oslovit několik potenciálních partnerů k výměně najednou. Deset, patnáct, snad i více, neboť kouzlem výměnných dovolených je právě i flexibilita. Měli jste sice v úmyslu jet do Francie, ale když se naskýtá tak úžasná nabídka ve Švýcarsku, těžko odolat.

Databáze Home Exchange Czech - vzhledem ke svému mládí - zatím neposkytuje tak široký výběr, aby bylo možno oslovit několik desítek případných výměnných partnerů. Nabídka domů či bytů v České republice i v zahraničí však roste každým týdnem a přibývají velice zajímavé nemovitosti. Nečekejte tedy, až se někdo ozve na vaši nabídku, buďte aktivní a sami oslovte ty, kteří vás zajímají. Nestojí to nic, jen několik minut času. A ty se rozhodně vyplatí. 

Menu

Databáze výměn

Napsali o nás

NovinkyPřihlášení

|
Přihlašovací jméno Heslo
| Zapomněli jste heslo? |