Několik užitečných rad

Výměnné dovolené jsou - na rozdíl od pronájmů či ubytování v hotelech - velmi osobní záležitostí. Jejich cílem je nejen kvalitní ubytování během dovolené, ale především hluboký zážitek, autenticita a poznání nových, zajímavých lidí a prostředí, ve kterém žijí. Proto je přístup k organizaci výměnné dovolené specifičtější, než u jiných druhů dovolené.

Aby se Vaše výměnná dovolená povedla, nabízíme několik užitečných rad.

Buďte aktivní!
Aktivita je při organizaci výměnné dovolené zásadní
. Je  totiž mylné se domnívat, že vystavením své nemovitosti v databázi se nabídky na výměnu pohrnou. Lidé jsou nesmělí nebo nemají čas. Ti, co výměnnou dovolenou nikdy neabsolvovali, vyčkávají, co se po vložení jejich nemovitosti do databáze bude dít – a tak se může zdát, že se skutečně příliš neděje. Nečekejte tedy, až se někdo ozve na Vaši nabídku, buďte aktivní a sami oslovte ty, kteří vás zajímají. Oslovte hned několik potenciálních partnerů - nestojí to nic, jen několik minut času. A ty se rozhodně vyplatí!
 
Buďte osobní!
Výměnné dovolené jsou o konkrétních lidech. Na rozdíl od pronájmů nemovitostí, kdy se ve Vašem domě mohou střídat neznámí hosté zprostředkovaní agenturou, u nás oslovujete konkrétní výměnné partnery. Doporučujeme tedy, abyste do svých profilů uvedli několik informací o sobě, popř. své rodině. Tyto informace usnadní výběr Vašeho potenciálního výměnného partnera - bude mít také malé děti jako vy, podobné zájmy, nebude mu vadit Vaše kočka atd. V případě, že obdržíte více nabídek k výměnám, z nichž Vám některé nebudou vyhovovat, odpovězte i majitelům těchto nabídek. "Ne, děkuji," je slušné minimum, které můžete pro tázajícího se učinit.
 
Buďte atraktivní!
Fotografie řekne více než tisíce slov. Proto nezapomeňte připojit několik atraktivních fotografií Vaší nemovitosti - může se stát, že právě povedený obrázek Vašeho bytu nebo domu bude podnětem k zajímavé nabídce, kterou obdržíte. Nemovitosti bez fotografií mají mnohem menší šanci upoutat pozornosti případných výměnných partnerů.

Menu

Databáze výměn

Napsali o nás

NovinkyPřihlášení

|
Přihlašovací jméno Heslo
| Zapomněli jste heslo? |