Jsme 1. českou certifikovanou agenturou na výměnné dovolené

Portál www.HomeExchangeCzech.cz získal jako první česká agentura specializující se na výměnné dovolené oborový certifikát CHECtravel.


CHECtravel – Certified Home Exchange Community je organizace, která slučuje ověřené agentury zprostředkovávající výměnné dovolené. Cílem této organizace bylo vytvořit a udržet profesionální standardy pro agentury na výměnné dovolené a zároveň vytvořit kodex chování pro jednotlivé účastníky výměnných dovolených.


Každá certifikovaná agentura musí splňovat řadu kritérií např. přehledné a jednoznačné obchodní
  podmínky, zveřejněné kontaktní údaje, bezpečný platební systém, možnost hodnocení atd. Členy CHECtravel jsou vedle velkých nadnárodních agentur rovněž menší regionální agentury či specializované agentury (např. učitelé, gay komunity a další).


„Tím, že jsme podstoupili oborovou certifikaci a souhlasili se standardy CHECtravel, zavazujeme se k určitým etickým pravidlům chování vůči našim členům např. bezodkladné řešení případných sporů nebo komplikací, udržování aktuální databáze, zveřejňování pouze aktuálních a pravdivých informací atd. Chceme, aby naši klienti byli ubezpečeni o našem maximálním úsilí o vytvoření bezpečného a spolehlivého zdroje jejich příští dovolené“, říká majitelka agentury Kateřina Zátková.


Výhodou členství v CHECtravel je rovněž propagace Home Exchange Czech na mezinárodní úrovni, což pro členy Home Exchange Czech znamená případný zvýšený zájem zahraničních turistů o výměnné dovolené v Česku.

 

Menu

Databáze výměn

Napsali o nás

NovinkyPřihlášení

|
Přihlašovací jméno Heslo
| Zapomněli jste heslo? |